Colostrum bovinum w kapsułkach

W kapsułkach z siary mleka krowiego znajduje się colostrum bovinum. Młodziwo pozyskiwane w kilka chwil po ocieleniu ma znamienne dla rozwoju cielęcia składniki odżywcze. Przetwarzając je w kapsułki możemy wykorzystać wiele z nich dobroczynnych właściwości u siebie. Dzięki nim, mając nawet bardzo zniszczony organizm (np. przez chorobę), można zregenerować organizm. Co więcej, istnieje możliwość lepszej jego odnowy oraz zatrzymania młodości- wszystko dzięki stosowaniu naturalnych składników najwyższej jakości.

Zastosowanie colostrum

Colostrigen ma wiele dobrych właściwości. Między innymi wspiera odpornoś

na działanie stresu, co przydaje się u osób po ciężkich chorobach, czy też żyjących w nieprzyjaznym środowisku. Dla osób pracujących umysłowo, bądź osób starszych, korzystnie wpływa na utrzymanie sił witalnych i funkcji poznawczych. Nasz układ pokarmowy dobrze przyjmuje składniki colostrum- wspiera regenerację błony śluzowej jelit. Panie mogą wykorzystać właściwości colostrigenu na swojej skórze, by poprawić jej wygląd oraz kondycję.

Kupowanie naturalnych produktów nie było nigdy takie proste!

Więcej informacji o dobroczynnym działaniu colostrum na nasze ciało znaleźć można na stronie producenta: https://genactiv.eu/colostrigen-120-kapsulek Tam również można zamówić suplementy dobrane do swoich potrzeb. Poza kapsułkami, colostrum jest zawierane również z balsamach, kremach oraz innych produktach.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

 • Reforma, reforma, reforma

  Reforma, reforma, reforma

  W państwie zmienia się rząd, a wraz z każdą taką zmianą następują różnego rodzaju reformy. W ostatnich latach jednym z bardziej szarganych w tym względzie resortów stało się Ministerstwo Edukacji. Najpierw dokonano skrócenia czasu nauki w szkole podstawowej do sześciu klas i utworzono gimnazja, a całkiem świeże są jeszcze echa reformy dopuszczające sześciolatków do pierwszej …Read More »
 • Odnowienie szkół w naszym kraju

  Odnowienie szkół w naszym kraju

  Nie ma, co ukrywać, gdyż jakby nie patrzeć w ostatnich latach fundusze unijne w polskiej oświacie są dość intensywnie wykorzystywane i na pewno zasługuje to na uwagę. Przede wszystkim rzucają się w oczy odnowione elewacje szkół oraz klasy i zakupiony sprzęt komputerowy. Oczywiście jeszcze w wielu placówkach wprowadzane są zmiany, niemniej jednak wiele z nich …Read More »
 • Perseidy do zaobserwowania ponownie

  Perseidy do zaobserwowania ponownie

  Perseidy do meteory, które corocznie można zaobserwować na niebie 17 lipca do 24 sierpnia. Najwięcej ich obserwuje się w ciągu trzech dni, czyli od 12 do 14 sierpnia. Określa się je mianem łez Świętego Wawrzyńca, gdyż jeden z nich, kiedy obserwujemy je na niebie, jest dniem jego śmierci. Meteory te widać wszędzie, na całym świecie, …Read More »