Nastolatek też może mieć fajne meble!

Nowoczesne pokoje nastolatków są niezwykle ciekawe. Łączą świat dziecka z nowoczesnym designem i stylem. Prostota i minimalizm to style uniwersalne, które pozwalają na dokupienie potrzebnych mebli do pokoju, bez potrzeby wymiany wszystkich mebli w pokoju. Nastolatek wcale nie musi mieć nudnych mebli, czy też zupełnie odstających od wystroju całego mieszkania. Może mieć ciekawe i nowoczesne meble, i istnieją miejsca, gdzie może je dostać. Jednym z takich mebli jest regał do pokoju młodzieżowego z Pinio.

Proste a skuteczne

Regał do pokoju młodzieżowego nie jest tylko suchym kawałkiem drewna, na którym kładzie się książki. To miejsce przechowywania większości rzeczy, które należą do dziecka, w związku z czym musi to być mebel funkcjonalny i wytrzymały. Proste wzory pozwalają na uzyskanie uniwersalnego mebla, który łatwo stylizować, dekorować, oraz wypełniać wieloma rzeczami nastolatka. Proste meble nie będą też mocno widoczne na tle pokoju, dzięki czemu można zastosować więcej kolorów, czy innych dekoracji, których w pokoju na pewno nie zabraknie.

Pinio stawia na trwałość

Meble do pokoi dziecięcych musza odznaczać się wysoką wytrzymałością oraz trwałością. Takie są tez minimalistyczne meble w kolekcji dla nastolatka, które można kupić w Pinio. To tam znaleźć można regały na każdą kieszeń, które łatwo dostosuje się do reszty wyposażenia pokoju nastolatka. Pełna gama mebli znajduje się na stronie sklepu: https://www.pinio.com.pl/dla-nastolatka/regal-dla-nastolatka/

Możliwość komentowania jest wyłączona.

 • Czy wysyłać dziecko na prywatne lekcje angielskiego?

  Czy wysyłać dziecko na prywatne lekcje angielskiego?

  Czy rzeczywiście prywatne lekcje języka angielskiego są dobrym pomysłem i faktycznie będzie to z korzyścią dla naszego dziecka? Jak najbardziej tak, aczkolwiek musi tutaj być spełnione kilka ważnych warunków. Otóż nasze dziecko musi samo chcieć uczestniczyć w takich lekcjach, ponieważ jeśli będzie do tego zmuszane, to wtedy możesz być pewny, że na pewno nie będzie …Read More »
 • Perseidy do zaobserwowania ponownie

  Perseidy do zaobserwowania ponownie

  Perseidy do meteory, które corocznie można zaobserwować na niebie 17 lipca do 24 sierpnia. Najwięcej ich obserwuje się w ciągu trzech dni, czyli od 12 do 14 sierpnia. Określa się je mianem łez Świętego Wawrzyńca, gdyż jeden z nich, kiedy obserwujemy je na niebie, jest dniem jego śmierci. Meteory te widać wszędzie, na całym świecie, …Read More »
 • Bezpieczne dane w chmurze

  Bezpieczne dane w chmurze

  Jeszcze niedawno było tak, że cała dokumentacja medyczna znajdowała się w specjalnych szafach zlokalizowanych w poszczególnych gabinetach lekarskich lub w rejestracji. Dziś wszystko się zmienia i jest zupełnie inaczej. Współczesne gabinety stosują tak zwane oprogramowanie dla przychodni lekarskich. To nowoczesne narzędzie, które umożliwia zarządzanie przychodnią w ten właśnie sposób, poprzez tworzenie dokumentów w formie elektronicznej …Read More »