Płytki Piemme Ceramiche kochają każdy styl

W ostatnim czasie bardzo popularne stało się wykańczanie wnętrz w konkretnym stylu. Być może jest to efekt ogólnego otwierania się na świat zewnętrzny. Człowiek coraz częściej podróżuje i zaraża się pewnymi pasjami. I dlatego też coraz częściej dom, biuro, czy mieszkanie są stylizowane.

Style wykańczania wnętrz bywają bardzo różne i każdy jest oczywiście inny. Ale jest coś, co tak naprawdę je łączy. A są to płytki ceramiczne. Czy to klasyka, czy styl vintage, czy kolonializm – płytki odnajdują się doskonale. A to wszystko dlatego, że ich wzornictwo i kolorystyka są tak niezwykle bogate.Szczególnie, jeśli chodzi o włoskie płytki ceramiczne Piemme Ceramiche. Wśród nich znaleźć można na przykład wzór cegły dopełniający styl industrialny. Jest też i styl bielonego drewna, który wpisuje się w styl skandynawski. Właściwie każdy styl aranżacyjny w płytkach może odnaleźć swoje ciekawe dopełnienie.

Płytki włoskie Piemme Ceramiche

Ale czy walory estetyczne idą tutaj w parze z użytkowymi? Bo jeśli chodzi o płytki podłogowe, to tu liczy się nie tylko wygląd. Tu szalenie ważna jest również trwałość. Po podłodze się przecież chodzi. Po niej ciągle się coś przesuwa. Na nią ciągle coś spada. Płytki muszą być więc niezwykle odporne, aby nie straciły swojej elegancji. I płytki włoskie Piemme Ceramiche takie właśnie są. We włoskich fabrykach panują najwyższe standardy produkcji. Sam materiał ma być nie tylko trwały i odporny, ale też precyzyjnie wykończony. Bo tylko wtedy intensywne użytkowanie czy działanie warunków atmosferycznych nie zaszkodzą płytkom, czyli nie będą ich niszczyć.

Dzięki temu, że płytki Piemme Ceramiche są tak niesamowicie modne, ich producenci wciąż prześcigają się w tworzeniu kolejnych wzorów. Dzięki temu doskonale sprawdzają się wszędzie. Nie tylko w kuchni, czy łazience mogą być prawdziwą perłą wystroju. Również w sypialni, czy w biurze potrafią odmienić nieco przestrzeń. Już dawno więc przestały być wyłącznie materiałem użytkowym. Dla wielu osób są wręcz głównym elementem dekoracyjnym. To one wyznaczają kierunek dobierania kolejnych elementów wyposażenia.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

 • Perseidy do zaobserwowania ponownie

  Perseidy do zaobserwowania ponownie

  Perseidy do meteory, które corocznie można zaobserwować na niebie 17 lipca do 24 sierpnia. Najwięcej ich obserwuje się w ciągu trzech dni, czyli od 12 do 14 sierpnia. Określa się je mianem łez Świętego Wawrzyńca, gdyż jeden z nich, kiedy obserwujemy je na niebie, jest dniem jego śmierci. Meteory te widać wszędzie, na całym świecie, …Read More »
 • Odnowienie szkół w naszym kraju

  Odnowienie szkół w naszym kraju

  Nie ma, co ukrywać, gdyż jakby nie patrzeć w ostatnich latach fundusze unijne w polskiej oświacie są dość intensywnie wykorzystywane i na pewno zasługuje to na uwagę. Przede wszystkim rzucają się w oczy odnowione elewacje szkół oraz klasy i zakupiony sprzęt komputerowy. Oczywiście jeszcze w wielu placówkach wprowadzane są zmiany, niemniej jednak wiele z nich …Read More »
 • Angielski i nauka online

  Angielski i nauka online

  Czy nauka angielskiego przez internet czy też za pomocą programów komputerowych ma sens i może przynieść rzeczywiste i widoczne rezultaty? Jak najbardziej tak, aczkolwiek wiele zależy tutaj tylko i wyłącznie od ciebie samego, czy będziesz miał na tyle motywacji, aby codziennie ćwiczyć kolejne zwroty i słówka. Niemniej jednak przeważnie, jeśli chodzi o naukę online, to …Read More »